По-русски
чилер Clint

чилери, фанкойли, руфтопи,
компресорно-конденсаторні блоки
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   clint@chiller.com.ua

Ціни і наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Чилери і теплові насоси Clint MEA з виносними конденсаторами повітряного охолодження.


Чилери і теплові насоси Clint MEA з виносними конденсаторами повітряного охолодження

Чилери і теплові насоси Clint MEA з виносними конденсаторами повітряного охолодження встановлюються, як правило, в приміщенні, а сам конденсатор встановлюється на вулиці (на даху, на зовнішній стіні і т.д.). Чилер і конденсатор з'єднуються між собою магістралями холодоагента. Застосування чилерів цього типу спрощує обслуговування і підвищує надійність роботи. Такі агрегати виконані на базі чилерів з водяним охолодженням конденсатора. Ризик розморожування теплоносія зведений до мінімуму, в якості теплоносія можна використовувати воду.

Опціонально є низькошумна SL і наднизькошумна (SSL) версії, а також вбудовані гідромодулі без накопичувального бака в агрегатах холодопродуктивністю до 200 кВт.

Переваги: Не потрібно теплоносій і гідравлічний контур для охолодження конденсатора, конденсатори можуть бути з різними рівнями шуму. Простота установки.

Недоліки: Обмеження по довжині хладонових трас і перепадів по висоті між чилером і конденсатором. Потрібна вища кваліфікація фахівців для розробки хладонових трубопроводів.

Модельний ряд:

Модель Холодо­продук­тивність, діапазон, кВт Тепло­продук­тивність, діапазон, кВт Компресор Теплообмінник Холодоагент
Clint MEA 18 - 151 5-42 6-46 Спіральний Пластинчастий R407C
Clint MEA 182 - 604 45-158 51-179 Спіральний Кожухотрубний R407C
Clint MEA 702-V - 5602-V 170-1500 --- Гвинтовий Кожухотрубний R407C

Виносні конденсатори повітряного охолодження Clint RCA з осьовими вентиляторами

Конденсатори повітряного охолодження Clint RCA з осьовими вентиляторами

Конденсатори повітряного охолодження є складовою частиною холодильного контуру і призначені для відводу теплоти з холодильного контуру. Конденсатори Clint RCA застосовуються для роботи чилерів MEA з виносними конденсаторами. Чилер встановлюється всередині будівлі, а конденсатор монтується на вулиці.

Конденсатор виготовляється як правило з мідних труб з алюмінієвими ребрами для збільшення площі теплообміну. Вентилятор(и) продуває повітря через ребра. У конденсатор надходить гарячий газоподібний холодоагент і при охолодженні переходить з газової фази в рідинну.

Завод виробляє широку гаму конденсаторів повітряного охолодження з різними шумовими характеристиками, які можна швидко і просто підібрати для відповідного чилера за таблицями.


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)