По-русски
чилер Clint

чилери, фанкойли, руфтопи,
компресорно-конденсаторні блоки


Про компанію "Clint" (Італія)
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ:

+38 (044) 303-93-58

e-mail:   clint@chiller.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Чилери, фанкойли, руфтопи та ККБ Clint (Італія)


Чилери Clint CHA з повітряним охолодженням конденсатора, тепловими насосами і осьовими вентиляторами

Clint CHA
Чилери і теплові насоси з повітряним охолодженням конденсатора, і осьовими вентиляторами.

Призначені для установки зовні будівлі на відкритому місці, наприклад, на відкритому майданчику, на даху, зовнішньої стіни і т.д. Агрегат повністю готовий до роботи, заправлений холодоагентом, пройшов випробування перед відвантаженням, необхідно тільки під'єднати його до гідравлічного контуру і підвести електроживлення. Немає обмежень по довжині і перепадам по висоті між чилером і споживачами.

Чилери Clint CRA з повітряним охолодженням конденсатора, тепловими насосами і радіальними вентиляторами

Clint CRA
Чилери з повітряним охолодженням конденсатора, і радіальними вентиляторами.

Призначені для установки усередині приміщення (горища, венткамери, підвали, підсобні приміщення). Повітря для охолоджування конденсатора забирається, як правило, з приміщення і викидається на вулицю по спеціальним повітроводам відцентровими вентиляторами. Застосовуються, в основному, в тих випадках, коли є певні труднощі в установці блоків зовні будівлі.

Чилери і теплові насоси Clint CWW з водяним охолодженням конденсатора

Clint CWW
Чилери і теплові насоси з водяним охолодженням конденсатора.

Призначені для установки усередині приміщення, більш прості за конструкцією і мають меншу вартість (але й меншу ефективність), ніж моноблочні чилери з повітряним охолодженням конденсатора. Для охолодження конденсатора використовується теплоносій, який охолоджується в виносних теплообмінниках (сухих охолоджувачах - драйкулерах) Clint RCW, що обдуваються вентиляторами.

Чилери Clint MEA з виносними конденсаторами повітряного охолодження

Clint MEA
Чилери з виносними конденсаторами повітряного охолодження.

Встановлюються, як правило, в приміщенні, а сам конденсатор Clint RCA встановлюється на вулиці (на даху, на зовнішній стіні і т.д.). Чилер і конденсатор з'єднуються між собою магістралями холодоагента. Використання чилерів цього типу спрощує обслуговування і підвищує надійність роботи. Такі агрегати виконані на базі чилерів з водяним охолодженням конденсатора.

Руфтопи (дахові кондиціонери) Clint RTA

Clint RTA
Руфтопи (дахові кондиціонери)

Представляють собою холодильну машину і блок обробки повітря з вбудованим контролером, конструктивно виконані у вигляді моноблока, призначеного для установки на плоских покрівлях будинків. Дахові кондиціонери дозволяють одночасно здійснювати вентиляцію і регулювати температуру повітря в приміщенні.

Компресорно-конденсаторні блоки Clint MHA/MRA

Clint MHA/MRA
Компресорно-конденсаторні блоки

Серія MHA (з осьовими вентиляторами) встановлюється поза приміщенням. Серія MRA (з відцентровими вентиляторами) встановлюється всередині приміщення (горища, венткамери, підвали, підсобні приміщення). Працюють на фреоні R410A. Призначені для підготовки рідкого холодоагента, що подається в теплообмінник (випарник) повітрооброблюваного блоку, припливної установки. Висока ефективність системи безпосереднього охолодження, простота установки і монтажу при розумній ціні.

Фанкойли (вентиляторні доводчики) Clint

Фанкойли Clint

Фанкойл - конвекторний теплообмінник або вентиляторний доводчик, призначений для фільтрації повітря та створення комфортної температури в приміщеннях. Clint пропонує фанкойли підлогового монтажу FVW, прихованого монтажу FIW, настінного монтажу HWW, касетні TCW для монтажу в застельовому просторі, фанкойли UTW канального типу. Фанкойли можуть бути в декоративному корпусі, в лінійці Clint це серії Marvin, Floyd, Elmer, Eurice.

Гідромодуль Clint MR

Гідромодуль Clint MR

Забезпечують подачу необхідної кількості теплоносія до споживачів. Представляють собою закінчений агрегат, що включає все необхідне обладнання: циркуляційні насоси з різними напірними характеристиками, розширювальні і акумулюючі баки від 50л. до 2500 л., запобіжний клапан, запірну арматуру, електроустаткування і т.д.

Прецизійні кондиціонери Montair

Прецизійні кондиціонери Montair.

Прецизійні кондиціонери Montair призначені для безперервної підтримки точних температурно-вологісних параметрів повітря. Устаткування застосовується для оснащення технологічних приміщень, в яких важливе строге дотримання певних кліматичних умов - центри обробки даних (ЦОД), серверні, комп'ютерні зали, АТС, станції стільникового зв'язку, а також майданчики високоточного виробництва.


Про торгову марку чилерів CLINT


Італійська компанія Clint, що входить в промисловий холдинг GI Industrial Holding Sp A., поставляє продукцію в більш ніж 60 країн світу.

Виробництво компанії повністю зосереджена на трьох європейських підприємствах:

 • Rivignano (Удіне, Італія). Виробництво чилерів середньої і великої продуктивності, а також фанкойлів. Тут також знаходиться штаб-квартира Clint.
 • Piove di Sacco (Падуя, Італія). Виробниче підприємство, орієнтоване на складання чиллерів малої і середньої продуктивности, а також прецизійних кондиціонерів.
 • Gimek Zrt (Будапешт, Угорщина). Виробниче підприємство, орієнтоване на складання дахових кондиціонерів, а також сухих градирень.
 • Окрім обладнання Clint, на цих заводах холдинг виробляє схожу лінійку продукції під брендом KTK Klimatechnik, а також прецизійні кондиціонери під брендом Montair.

  При виробництві устаткування Clint застосовуються комплектуючі відомих виробників:

  • спіральні компресори Performer фірми Danfoss;
  • поршневі напівгерметичні компресори Dorin;
  • гвинтові компресори Refcomp, Bitzer, Hanbell;
  • контролери Carel, Eliwell, Danfoss, а для холодильних контурів - Сastel, Refco, Alco Controls;
  • осьові вентилятори серії FL німецького виробника Ziehl-Abegg AG.

  Однак завод по запиту може встановлювати компресори інших марок при незначному збільшенні ціни, наприклад, компресори Copeland Scroll замість стандартно застосовуваних компресорів Performer фірми Danfoss.

  Агрегати працюють на озоносберегающіх фреонах: R407С, R134a, R410a.

  Компанія надає вирішальне значення інноваційним енергозберігаючим технологіям, а саме:

  • Багатокомпресорні чилери Multipower здійснюють багатоступеневе регулювання холодопродуктивності для забезпечення ідеальної відповідності вимогам кондиціювання повітря зі значним скороченням споживання енергії в порівнянні зі звичайними системами. Мають найкраще співвідношення ціна/холодопродуктивність, хіт продажів.
  • Чилери Turboline укомплектовані інноваційними безмасляними відцентровими компресорами Turbocor виробництва Danfoss, турбіни яких знаходяться в магнітному полі, а також випарниками затопленого типу, і конденсаторами типу Microchanal. Забезпечують високу енергетичну ефективність через повну відсутність механічного тертя.
  • Чилери Free Cooling (з режимом вільного охолодження) здатні охолоджувати рідини при низьких температурах навколишнього середовища без використання компресорів, тобто із застосуванням природного холоду. Це значно знижує річне споживання електроенергії.

  Деякі об'єкти, де встановлено обладнання Clint:

  • Медцентр Luiggi Sacco, м. Мілан, Італія
  • Кельнський університет, Німеччина
  • Завод Порше, м. Цуффенхаузен, Штутгарт, Німеччина
  • Дім моди Gucci, м. Париж, Франція
  • Головний офіс фірми Rolex, м. Женева, Швейцарія
  • Галерея Лафайєт, м. Париж, Франція
  • Посольство Швейцарії, м. Вашингтон, США
  • Готель «Явір», м. Сонячний Берег, Болгарія
  • Міністерство фінансів, м. Софія, Болгарія
  • Завод FIAT-Mirafiori, м. Турин, Італія
  • Винзавод Chalvignac Pruhlo, м. Шампань, Франція
  • Московський завод поліметалів, м. Москва, Росія
  • Офіс «Лукойл», м. Краснодар, Росія
  • Міністерство сільського господарства Татарстану, м. Казань, Росія
  • Головний офіс поліції, Гонконг
  • Аеропорт Леонардо да Вінчі (Ф'юмічіно), м. Рим, Італія

  Сертифікати:
  РЄ - відповідність вимогам і директивам Європейського Співтовариства.
  UL - відповідність стандартам електричної безпеки США і Канади.
  BV - сертифікат на обладнання, що працює під тиском, що підтверджує правильність виробництва, у разі Clint, контурів холодоагента спільно з гідравлічними контурами.
  UNI EN ISO 9001:2000 - Clint - перша італійська компанія, яка отримала цей сертифікат в своєму ринковому секторі.
  EUROVENT - підтверджує надійність по продуктивності продукції, що гарантує фактичну якість продукції та сервісних послуг кoмпаніі Clint.

чилер Clint


чилера Clint


чилер Multipower


чилери Clint


Clint чилер


© 2019 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)