По-русски
чилер Clint

чилери, фанкойли, руфтопи,
компресорно-конденсаторні блоки
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   clint@chiller.com.ua

Ціни і наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Чилери Clint MultiPower.


Чилери Clint MultiPower Хіт продажів з найнижчим співвідношенням ціна/холодопродуктивність - це чилери Clint серії MultiPower.

Серія чилерів Clint CHA/FC 666 - 18 012 MultiPower на фреоні R407C холодопродуктивністю від 192 кВт до 534 кВт має 11 типорозмірів. У чилерах цієї серії встановлено від 6 до 12 спіральних компресорів і, відповідно, кількість ступенів продуктивності від 6 до 10. Агрегати мають високі показники енергоефективності та низькі пускові струми. Особливістю цієї серії є можливість роботи в режимі вільного охолодження Free Cooling.

Нова серія чилерів Clint CHA/К 726-36012 MultiPower на фреоні R410A холодопродуктивністю 200 - 1050 кВт має вже 17 типорозмірів і, відповідно, малий дискрет продуктивності між розмірами. Це дає можливість оптимально підібрати агрегат по продуктивності і вартості. У цих агрегатах втілені всі позитивні конструктивні напрацювання попередньої серії: високоефективні пластинчасті теплообмінники, два холодильних контура, в яких застосовуються від 3 до 6 спіральних компресорів, включених в тандем, низькі пускові струми, велика кількість ступенів регулювання, опціонально вбудовані гідромодулі.

Агрегати MultiPower мають ступені продуктивності від 6 до 10. При такій кількості ступенів продуктивності в MultiPower відпадає необхідність у застосуванні накопичувального бака, тому пропонуються тільки насоси і розширювальні баки.

Застосування спіральних компресорів Performer від компанії Danfoss гарантує високу надійність, а ризики зупинки агрегату зведено до мінімуму, оскільки він може працювати з обмеженою кількістю компресорів. Вага цих чилерів на 25-30% менше, ніж вага чилерів на гвинтових компресорах.

Застосування електронного терморегулюючого вентиля у всіх агрегатах і ступінчаста логіка управління компресорами за фактичним тепловим навантаженням покращують технічні показники агрегату. При холодопродуктивності агрегату нижче 80% параметр енергоефективності EER вище, ніж 3.1 і агрегат переходить в А-клас енергозбереження, що для замовника означає зниження експлуатаційних витрат.

Наднизькошумна версія SSL має рівень звукового тиску нижче на 9-10 дБ (А) у порівнянні зі стандартним агрегатом, завдяки використанню опції плавної зміни швидкості обертання вентиляторів залежно від теплових навантажень, що особливо важливо при роботі чилера в нічний час доби. При цьому габаритні розміри такі ж, як у стандартного агрегату.

При зовнішніх температурах вище граничних експлуатаційних значень в агрегатах передбачена розвантаження по потужності, тобто по тиску конденсації можуть східчасто виключатися з роботи компресори. У агрегатах з 10-ю ступенями регулювання холодопродуктивність зниження становить всього 10% від загальної продуктивності при відключенні одного компресора, проте обладнання залишається в роботі. Раніше встановлене обладнання підтвердило свою працездатність і надійність при експлуатації в умовах аномально високих температур літа 2010 року.


Чилери MultiPower в торговому центрі «REAL», м. Ростов-на-Дону:

Чилери MultiPower, Торговий центр «REAL», м. Ростов-на-Дону© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)