По-русски
чиллери Clint

чиллери, фанкойли, руфтопи,
компресорно-конденсаторні блоки
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   clint@chiller.com.ua

Ціни і наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Прецизійні кондиціонери MONTAIR


Прецизійні кондиціонери MONTAIR

Марка MONTAIR належить італійському холдингу GI Industrial Holding SpA., відомому на українському ринку по чиллерам і руфтопам Clint. Заводи розташовані на півночі Італії (Rivignano, Vigorovea, Erbe).

Прецизійні кондиціонери (від фр. Precision - точний) призначені для безперервного підтримання точних температурно-вологісних параметрів повітря. Мінімальні температурні відхилення від заданого режиму - в межах 1°C, точність показників відносної вологості - в діапазоні 1-2%.

Прецизійні кондиціонери MONTAIR застосовуються для оснащення технологічних приміщень, в яких важливе строге дотримання певних кліматичних умов:

  • центри обробки даних (ЦОД), серверні, обчислювальні центри;
  • АТС, базові станції стільникового зв'язку та телекомунікаційні вузли;
  • майданчики високоточного виробництва, дослідницькі лабораторії;
  • технологічне виробництво в енергетичній, текстильній, тютюновій та ін галузях, відділи технічного контролю;
  • лікарні, приміщення з медичним і фармацевтичним обладнанням, кабінети томографії;
  • музеї, архіви, бібліотеки, картинні галереї.


Montair PROGRESSO

Montair PROGRESSO

Шафові прецизійні кондиціонери Montair PROGRESSO - базова лінійка.

Призначені для технологічного кондиціонування повітря в таких приміщеннях, як машинні зали серверних центрів, базові станції мобільного зв'язку UMTS і GSM, обчислювальні центри.

Виробляються в кількох версіях, кожна версія має 39 типорозмірів для мінімального дискрета по холодопродуктивності між розмірами.

Montair PROGRESSO - повний технічний опис


Montair DINAMICA

Montair DINAMICA

Шафові прецизійні кондиціонери Montair DINAMICA застосовуються для оснащення технологічних приміщень, в яких важливе строге дотримання певних кліматичних умов, - центри обробки даних (ЦОД), серверні, АТС, станції стільникового зв'язку, а також майданчики високоточного виробництва.

У кондиціонерах Montair DINAMICA встановлені електронні терморегулювальні вентилі (ТРВ), здійснюють швидку адаптацію до змінних теплових навантажень і безпосереднє зчитування температур випаровування, перегріву і тиску.

Використання вентиляторів Plug Fan з можливістю застосування електронної інверторної технології дозволяє отримувати стабільні характеристики в широкому діапазоні витрат повітря, знизити рівень шуму до 4 дБ і споживану потужність на 20%.

Також можуть встановлюватися комутовані ЄС-двигуни.

До трьох базових версій DINAMICA додані ще три, розроблені для збільшення надійності всієї системи кондиціонування в цілому, що досягається наявністю додаткових резервних теплообмінників. При аварії основного контуру охолодження вони автоматично включаються в роботу.

Montair DINAMICA - повний технічний опис


Montair COMUNICARE

Montair COMUNICARE

Моноблочні кондиціонери Montair COMUNICARE спеціально розроблені для телекомунікаційних вузлів і базових станцій стільникового зв'язку.

Відрізняються високою надійністю, оскільки експлуатуються 24 години на добу цілорічно, і забезпечують безперебійну роботу навіть у разі відключення електроживлення.

Конструкція складається з корпусу, в якому вміщені спіральні компресори з вбудованим конденсатором повітряного охолодження.

Montair COMUNICARE - повний технічний опис


Montair LOGICA

Montair LOGICA

Системи точного контролю клімату в приміщенні Montair LOGICA призначені для безпосереднього охолодження стійок в центрах обробки даних.

Система охолодження LOGICA - це охолодження не всього приміщення, а безпосереднє охолодження джерел тепла. Запатентована система запобігання протікання води в системі (LPS) у поєднанні з теплообмінником, встановленим у двері стійки, чудово підходить для будівництва нових серверних без фальшпола і для розширення існуючих ділянок, дозволяючи відводити до 45 кВт тепла з кожної стійки.

Нагріте електронними компонентами повітря охолоджується в дверному теплообміннику і потім вентиляторами знову викидається в приміщення. Розташування охолоджувачів поряд з джерелом тепла гарантує своєчасну і ефективну реакцію на зміни теплопритоків від серверів. Оскільки охолоджувані двері встановлюються на всі стійки, то в приміщенні підтримується рівномірна температура. Іншими словами, охолоджуючі двері роблять весь центр обробки даних (ЦОД) холодним коридором.

Для виключення утворення конденсату, застосовується холодоносій з температурою вище крапки роси (18-21°С). Це дозволяє підтримувати в приміщенні температуру 24°С, збільшити ефективність чиллера до 35% і тривалість його роботи в режимі природного охолодження протягом року.

Montair LOGICA - повний технічний опис


Montair ENERGIA

Montair ENERGIA

Чилери Montair ENERGIA з режимом Free-cooling працюють із шафовими кондиціонерами PROGRESSO і DINAMICA для охолодження приміщень з високою щільністю розміщення обладнання, таких як серверні приміщення і дата-центри, для яких необхідне постійне цілорічне охолодження.

При застосуванні технології Free-cooling значно знижується енергоспоживання, до 50%. Чилери Montair ENERGIA FREE COOLING, можливі в різних версіях, обладнані осьовими вентиляторами, спіральними компресорами і пластинчастими теплообмінниками.

Чилери можуть комплектуватися Гідромодуль з накопичувальним баком, насосом або баком і насосом.

Montair ENERGIA - повний технічний опис


Montair FUTURO

Montair FUTURO

Чилери Montair FUTUROLIGHT і Montair FUTUROPLUS, розроблені для задоволення потреб в холоді середніх і великих систем. Вони застосовуються з одночасною роботою фанкойлів для кондиціонування приміщень, в поєднанні із шафовими прецизійними кондиціонерами PROGRESSO і DINAMICA для охолодження приміщень з високою щільністю розміщення обладнання, таких як серверні приміщення і дата-центри.

Управляються системою контролю AQUALOGIK, яка оптимізує перепад температури на випарнику, змінює напругу електроживлення, що подається на насос і вентилятори, при цьому відпадає необхідність у застосуванні інерційного бака. Це дозволяє одержати високу енергоефективність, низький рівень шуму, оптимізувати розміри і вартість.

Montair FUTURO можлива в різних версіях, з осьовими вентиляторами, спіральними компресорами і пластинчастими теплообмінниками. Чилери можуть комплектуватися гідравлічним модулем з баком, насосом або з баком і насосом. Блоки з технологією AQUALOGIK стандартно мають гідравлічний модуль. Широка гама аксесуарів, встановлених на заводі або поставляються окремо, робить серію цих чілерів надзвичайно гнучкою і функціональною.

Montair FUTURO - повний технічний опис


Деякі об'єкти, на яких встановлені прецизійні кондиціонери MONTAIR:


IBM Semea, Genova - Italy

IBM, Madrid - Spain

BMW AG, Munchen - Germany

Max-Planck-Institut, Munchen - Germany

Mercedes-Benz AG, Munchen - Germany

Nationalbank, Zurich - Swiss

Bank of Paris, London - United Kingdom

Nationalmuseum, Munchen - Germany

Nokia, Rotterdam - Netherlands

Beijing Telecom - China

BMW AG, Dingolfing - Germany

BMW UK - Mini Plant - United Kingdom

British Airways, Heatrow - United Kingdom

Bosch, Hunenberg - Swiss

Cablecom Ag, Zurich - Swiss

Clinique Breteche, Nantes - France

SAT 1, Berlin - Germany

Enel, Genova - Italy

AUDI AG, Ingolstadt - Germany

Enel, Cagliari - Italy

Siemens AG, Munchen - Germany

Siemens, Regensburg - Germany

Finnair, Vantaa - Finland

Siemens, Wallisellen - Swiss

Technische Universitat, Munchen - Germany

Helsinky University - Finland

Theatre Royal, London - United Kingdom

Hilton Hotel, Basel - Swiss

Hopital d'Aubusson - France

Radisson Hotel, Copenaghen - Danemark

Clinique Volnay - France

Rheumatism foundation, Heinola - Finland


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)